İnci Akademi

İnci Akademi Ege Bölgesi’nin sanayi kuruluşları ve özel sektör çalışanlarına yönelik nitelikli eğitimlerin sağlanabilmesi amacıyla Cevdet İnci Eğitim Vakfı çatısı altında 2012 yılında bir sosyal girişim olarak kurulmuştur. İnci Akademi, ‘’İnci Holding’in güçlü olduğu alanlarda dünya standartlarında iş birlikleri geliştirerek, kişilere ve iş dünyasına fayda sağlayacak gelişim ortağı olmak’’ vizyonuyla hareket etmektedir.

Faaliyetleri çok yönlü eğitim programları olarak tanımlanabilen İnci Akademi gelişim programlarıyla bugüne kadar 13 binin üzerinde kişiye ulaşmıştır.

Kurumların ihtiyacına yönelik dijital dönüşüm, liderlik ve yetkinlik geliştirme, aile şirketlerinde kurumsallaşma, kurumsal sosyal sorumluluk, organizasyonel gelişim konularında özel eğitim programı tasarımları yapmaktadır.

İnci Dijital Akademi ile de yeni nesil öğrenme araçlarını eğitim süreçlerine dahil ederek tüm çalışanların ve katılımcıların gelişim yolculuklarında önemli bir destekçisi olmaktadır.

İnci Holding grup şirketleri başta olmak üzere Ege Bölgesi’ndeki tüm şirketlerin katılımına yönelik açık eğitimler düzenlemektedir ve kâr amacı gütmeksizin elde ettiği tüm geliri İnci Vakfı’nın burs fonuna aktarmaktadır.